Menu

RELACJA - Łapa Targ III Edycja


W niedzielę – 17.12.2017 – odbyła się trzecia edycja targów dla psów - Łapa Targ. Jest to impreza promująca świadome posiadanie psa, psią modę jak i samych jej twórców, także na miejscu roiło się od obroży, zabawek, ubranek, a także przysmaków, które przyciągały do siebie ogromną liczbę pupili!   Mogliście osobiście poznać nas na stoisku OTOZ Warszawa, gdzie wspólnie zbieraliśmy pieniądze na rzecz uratowanych zwierząt. W zamian za podarowane datki, mogliście otrzymać torby, kalendarze, bombki, a także specjalnie przygotowane przez nas na tę okazję zabawki - wszelkiego rodzaju szarpaki oraz maty węchowe. Wasza chęć pomocy była tak ogromna, że w przeciągu dwóch godzin nasze stoisko było prawie puste! Dziękujemy za każdą podarowaną złotówkę, za każde miłe słowo i za ogromną empatię wobec zwierząt - JESTEŚCIE CUDOWNI! 

Zachęcamy także do odwiedzenia strony OTOZ Animals Inspektrat Warszawagdzie można znaleźć zwierzęta szukające domu, a także dowiedzieć się w jaki sposób można jeszcze pomóc.   Łapa Targ to idealne miejsce na zakup prezentu dla swojego pupila. Ilość  akcesoriów dla zwierząt, przysmaków oraz zabawek była tak duża, że na pewno każdy znalazłby coś dla siebie. Meat Love Polska oraz Samo Mięso, chętnie częstowali psią część odwiedzających przepysznymi mięsnymi przysmakami, obecne z nami psy - Rico oraz Zombie - także miały okazję posmakować i przepadły na całego! Ciężko było później przejść z nimi obok, gdy wiedziały co się znajduje na tych stoiskach. Warsaw Dog wspaniale doradzał nam przy wyborze obroży i swoim profesjonalnym podejściem przekonał nas na zakup obroży dla naszych futer. Modna Koza to chyba najlepsi sąsiedzi na jakich mogliśmy trafić. Miałyśmy okazję obmacać ich smycze i bez zastanowienia stwierdzamy, że to najwygodniejsze taśmy jakie widziałyśmy, idealnie sprawdzą się przy psach, które lubią ciągnąć - żadnych obtartych i obolałych rąk! Dodatkowo dziękujemy za wspólne rozmowy, śmieszki i wykarmienie psów, Rico i Zombie doceniły własnoręcznie pieczone ciasteczka. 


   Z targów wróciłyśmy z małymi łupami!
Obroże -Warsaw Dog, Modna Koza, Pawsitive Dog
Saszetka -  Le Petit Pet
Przysmaki -  Lata kita, Samo Mięso
Muszka - Le Petit PetTo był cudownie spędzony dzień! Poznałyśmy masę wspaniałych osób oraz psów, wielu z nich nasza Kasia zrobiła zdjęcia, które będzie można zobaczyć na naszym FB oraz INSTAGRAMIE. Serdecznie zapraszamy, bo może i Ty znajdziesz tam swojego pupila! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Squad

https://3.bp.blogspot.com/-OCa18jlEhBQ/Wj1a_rKWWsI/AAAAAAAAAII/EMsXVBUlZUAMN7BFZNdZR2rM_8HGzF-mgCLcBGAs/s1600/IMG_1460_preview.jpegSierść na podłodze, w lodówce i w kawie... Czyli codzienność psiarza okiem dwóch psich matek
Learn More →Archiwum